Özel Konya Anıt Hastanesi Ödüle Doymuyor

Özel Konya Anıt Hastanesi Ödüle Doymuyor

 

Bu yıl    7. Kez düzenlenen Avrupanın en büyük fuarı olan Multifestijin Kültür Festivalinde Özel Konya Hastanesi İcra Kurulu Başkanı  Genel Cerrahi Uzmanı  Op.Dr. Cemil ER T.C  Lahey Büyükelçisi  Uğur DOĞAN’dan ödül aldı. Türkiye'nin Lahey Büyükelçisi Uğur Doğan’ın yanı sıra Kazakistan, Bosna Hersek, Mısır, Makedonya, Tunus ve Afganistan'ın Lahey büyükelçilerinin de aralarında bulunduğu çok sayıda diplomatın katıldığı festivalde 11 ülke stand açtı.
 
Uluslararası diplomatların ve konukların ziyaret ettiği stand alanında Büyükelçi Doğan "Her seferinde bu festivalin çok daha zengin çok daha içerikli olması beni fevkalade memnun ediyor. Farklı ülkelerden katılımla güzel bir festival yaşıyoruz. Bir araya gelerek ortak kültürümüzü Hollanda'da tanıtma imkanı veren bir olay. Bu bakımdan bu tür etkinlikleri hep destekliyorum." dedi.Çalışmalarını yurtdışında da yürüten Özel Konya Anıt Hastanesi İcra Kurulu Başkanı  Genel Cerrahi Uzmanı Op.Dr.Cemil ER,” Önümüzdeki dönemlerde sağlık alanında yeni yatırımlara yer vereceklerine işaret ederek, "Yakın zamanda Ukrayna'da ve Türkiye Cumhuriyetlerinde sağlık yatırmalarında bulunmak için çalışmalara başladık. Bunun yanında kapsamlı görüntüleme merkezi açmayı da planlıyoruz" dedi.
 
Festivalde  Bronz Sponsor olan Özel Konya Anıt Hastanesi 60m2 stand alanında 10 binlerce kişiye sağlık hizmetleri hakkında bilgi vererek,  şehrimizin özel tatları olan Konya şekeri ve çeşitli ikramlarda bulunuldu..Bunun  yanı sıra gurbetçilerimize  promosyon ürünler dağıtıldı.