KBB Doktorumuz Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonunda

KBBDoktorumuz Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonundan Rümeysa ZÜGÜL'ün sunduğu Turkuaz Programına konuk olarak Bademcik, Bademcik iltihabı ve tedavisi konularında bizleri bilgilendirmiştir.

KBB Doktorumuz Opr.Dr. Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonundan Rümeysa ZÜGÜL'ün sunduğu Turkuaz Programına konuk olarak Çocuklarda Bademcik, Bademcik iltihabı tedavisi Geniz eti ve ameliyatı konularında bizleri bilgilendirmiştir.

KBB Doktorumuz Opr.Dr. Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonundan Rümeysa ZÜGÜL'ün sunduğu Turkuaz Programına konuk olarak Çocuk ve Yetişkinlerde Orta Kulak İltihabı ve tedavisi konularında bizleri bilgilendirmiştir.

KBB Doktorumuz Opr.Dr. Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonundan Rümeysa ZÜGÜL'ün sunduğu Turkuaz Programına konuk olarak Baş Dönmesi ve Vertigo konularında bizleri bilgilendirmiştir.

KBB Doktorumuz Opr.Dr. Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonundan Rümeysa ZÜGÜL'ün sunduğu Turkuaz Programına konuk olarak Burun içi Kemik Eğrililikleri ve Burun Eti konularında bizleri bilgilendirmiştir.

KBB Doktorumuz Opr.Dr. Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonunda Vildan YAŞAR'ın sunduğu sağlıklı günler programına konuk olarak Rinolapsti Burun Estetiği Ameliyatı konularında bizleri bilgilendirmiştir.

KBB Doktorumuz Opr.Dr. Mehmet ŞENTÜRK kanal 42 televizyonundan Vildan YAŞAR ile Sağlıklı Günler Programına konuk olarak Vertigo ve Denge Problemleri konularında bizleri bilgilendirmiştir.