Başkanın Mesajı

Dünya standartlarındaki kaliteli sağlık hizmetini, başta Konya olmak üzere tüm Türkiye’ye sunmayı hedefleyen Özel Konya Anıt Hastanesi, güncel teknolojiye sahip teşhis ve tedavi cihazlarıyla donatılmış, çağdaş ve modern tam teşekküllü bir hastanedir. 

Kurulduğu günden beri binlerce hastayı tekrar yaşama bağlayan Özel Anıt Hastanesi, alanında uzman doktorları, deneyimli sağlık çalışanları ve profosyonel idari kadrosu ile sağlık sektöründe gösterdiği başarıyı yükselen bir ivme ile sürdürmektedir. Birinci önceliği hastaların memnuniyeti olan Anıt Hastanesi, hasta ve yakınlarının rahat, güvenilir bir ortamda hizmet alması için, hasta odalarını, poliklinik-teşhis ve müdahale bölümlerini, sosyal alanlarını modern teknolojiye ve ergonomik şartlara uygun olarak tasarlamıştır.
Dünya’nın en kutsal görevleri arasında yer alan sağlık hizmetini üstün kalite ile buluşturan Özel Konya Anıt Hastanesi, tüm insanlığın mutlu yaşaması, sağlıkla gülümseyerek, modern standartlarda bir yaşam sürmesi için görevini layıkıyla yerine getirmeyi yegane amacı saymaktadır. İnsan sağlığına gösterdiği hassasiyet ile kaliteli hizmet çitasını sürekli yükselten, Özel Konya Anıt Hastanesi güler yüzlü hizmet anlayışı ile “yaşam dostu” olmaya devam edecek…