Anıt'ı Tanıyın

Özel Konya anıt hastanesi Cerrahi Dal Hastanesi adıyla kurulmuştur. Kısa süre içerisinde cerrahi alanda büyük başarılara imza atarak sağlık sektöründe yeni bir dönem başlatan Cerrahi Dal Hastanesi, hasta ihtiyaçlarına tam anlamıyla cevap verebilmek adına farklı tıbbi birimler kurmaya karar vermiştir.

Dal Hastanesi cerrahide yakaladığı başarıyı, diğer tıbbi birimlerde de sağlayarak Türkiye genelinde hizmet verme hedefi doğrultusunda, 2006 yılında adını. Özel Konya Anıt Hastanesi olarak değiştirerek hizmet yelpazesini genişletmiştir. Her geçen gün hizmet kalitesini, hizmet yelpazesini ve hitap ettiği kitleyi katlayarak artıran hastanemiz, şuan hemen her branşta bölge insanımıza olduğu kadar gurbetçilerimize de hizmet vermektedir. Kaliteli ekibimizle birlikte tüm güncel tedaviler hastanemizde başarıyla uygulanmaktadır. Son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış olan hastanemizde, tanıya yönelik tüm görüntüleme  ve laboratuar tetkikleri yapılabilmektedir. 
 
Bu güne dek çizgisini bozmadan ve kalitesini düşürmeden yoluna devam eden hastanemiz bundan sonra da dünya standartlarında hizmet vermeye devam edecektir.